Kas bus madinga šį rudenį: 11 šaltojo sezono tendencijų

Kas bus madinga šį rudenį: 11 šaltojo sezono tendencijų

Sakyti, kad šių metų rudens ir žiemos tendencijos yra viliojančios, būtų gerokai per švelnu, rašo Whowhatwear.co.uk. Kai kurie šaltojo sezono įvaizdžiai užkariavo ir aukštosios mados podiumus, ir parduotuvių vitrinas. Gyvūnų raštai, spalvos, sluoksniavimas, pasmukę ilgaauliai batai, blizgučiai visur, kur tik patinka, suknelės, rankinės ir t. t. Dalijamės 11 ryškiausių artėjančio sezono tendencijų. .

1. Gyvūnų raštai
Ko jau ko, bet ant mados namų podiumų, kai buvo pristatinėjamos 2018–2019 m. rudens ir žiemos kolekcijos, tikrai netrūko įvairiausių gyvūnų raštų. Nuo leopardo rašto paltų ir batų, kur galbūt dažniausiai atsispindės ši tendencija, iki gyvatės, pitono, zebro, gepardo, dirbtinio krokodilo raštų, kuriais marginti ir drabužiai, ir aksesuarai. Kai kurie jų – klasikinių, neutralių atspalvių, tačiau yra ir akį traukiančių spalvotų versijų. .

2. Aštuntojo dešimtmečio rudos atspalviai
Kalbant apie šiųmetį šaltąjį sezoną, yra ir daugiau akcentų, primenančių praėjusio amžiaus aštuntąjį dešimtmetį, bet ruda spalva yra viena tų, kurią verta įsidėmėti, nes ji tampa naująja juoda. .