2018/2019 rudens - žiemos tendencijos: apranga

2018/2019 rudens - žiemos tendencijos: apranga

Hey, ar laukiate rudens? Aš irgi ne, vėl atvės orai, vėl reikės sluoksniuoti drabužius ir vis saugotis, kad neperšaltum. Tačiau ar lauksime jo, ar ne, jis vistiek ateis, todėl nusiteikti ir jam pasiruošti visuomet ne pro šalį. Kaip ir kiekvieną vasaros pabaigą, taip ir šią, noriu su jumis pasidalinti tendencijomis artėjančiam 2018 rudeniui bei 2018/19 metų žiemai.

Kaip visuomet, tendencijų ciklą norisi pradėti nuo aprangos - tai be abejonės svarbiausias tendencijų įrašas - jei ne visos domisi kintančiomis kosmetikos ar nagų dailės, plaukų kirpimų ar šukuosenų madomis, tai tai, kuo rengiamės aktualu be išimties kiekvienai. Kaip visuomet, svarbiausius akcentus sudėsiu įrašo pabaigoje, po visomis nuotraukomis. Tad, kuo rengsimės šį rudenį?

Kas svarbiausia 2018/2019 rudens - žiemos aprangos tendencijose?
Kaip visuomet, naujų tendencijų atrodo visa krūva, tačiau reiktų nepamiršti, kad tendencijos yra visuma, iš kurios kiekviena gali pasirinkti sau artimiausius ir labiausiai patinkančius stilius, detales, aspektus. Pirmiausia reiktų atkreipti dėmesį, kad vis dar stipriai vyrauja oversized drabužių tendencija, ne vyrauja, tačiau greičiau dominuoja, kartu su plačiais pečiais, pilnai pridengtu siluetu ir vyriško tipo švarkais ir kelnių kostiumu. Tačiau šį sezoną pastebima ir noras ryškinti siluetą, kostiumu pabrėžiant moterišką figūrą, liemenį; arba figūrą apgaubiančiais sijonais.