Prekių grąžinimas

Mūsų pirkėjų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Grąžinti arba pakeisti prekę galite per 30 dienų nuo prekės gavimo Grąžinimas ir keitimas vyksta Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (jeigu turėjo Prabavimo rūmų suteiktą plombą, būtinai būti su ja, jokiu būdu negali būti pažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesubraižytas paviršius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.).

Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais Prekė turi būti originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės savo išvaizdos Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis

Grąžinant ar keičiant prekę, siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos, išskyrus tuos atvejus, kai prekė grąžinama ar keičiama dėl Pardavėjo kaltės. Gavę grąžinama ar keičiama prekę, mes įsipareigojame per 14 darbo dienų įvertinti ar prekė atitiko grąžinimo ar keitimo kriterijus ir pakeisti prekę į kitą arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.